Przejdź do treści
Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

KOSMETYKA TWARZY

Zabiegi oczyszczające.
Polecane dla cer w różnym wieku, przy łojotoku, a także gdy cykl odnowy naskórka jest przedłużony, co powoduje pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Na skutek zalegania martwych komórek, skóra staje się szara, sucha, tworzą się w niej zaskórniaki. Zabiegi usuwają martwe komórki, odblokowują ujścia gruczołów łojowych, czego efektem jest nietworzenie sie wyprysków i zaskórniaków, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy, degradacja toksyn z komórek, przywrócenie cerze blasku i zdrowego wygladu.
Zabiegi liftingujace i odżywcze.
Zabiegi stosuje się do optycznego podniesienia opadąjacego owalu twarzy. Działają liftingująco, przeciwzmarszczkowo i napinająco na skórę. Wyraźnie wygładzają naskórek i wzmacniają włókna elastyny i kolagenu. Bardzo szeroki wybór preparatów, dostosowanych indywidualnie do potrzeb skóry: np. kuracja z retinolem wykorzystująca witaminę A oraz kuracja kwasem glikolowym.
Zabiegi odżywczo-nawilżające
Zabiegi polecane do cer pozbawionych witalności, szarych, niedotlenionych. Poprawiają elastyczność, silnie wygładzają i nawilżają. Szeroki asortyment preparatow odżywczo- nawilżających. Preparaty dobierane są indywidualnie do rodzaju skóry.
Zabiegi złuszczające, peelingi
Preparaty do peelingu zawierają substancje złuszczające i regenerujące. Dobór i stężenie preparatu zależy od rodzaju skóry. Peeling kwasem jest zabiegiem głęboko oczyszczającym skórę zarówno twarzy, jak i ciała, przeprowadzanym w celu redukcji zmarszczek powierzchniowych, przywrócenia jej elastyczności i jędrności oraz w leczeniu trądziku pospolitego i blizn potrądzikowych jak tez usuwanie przebarwień.
Oxybrazja
Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Zabieg wykonywany jest pod ciśnieniem przy pomocy hiperbarycznego tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.
Mikrodermabrazja
Zabieg bardzo dokładnie oczyszcząjacy skórę. Polega na ścieraniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń .  
facebook_happyday
Follow us
Wróć do spisu treści