Przejdź do treści
Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

DERMAPEN 4.0

Najbardziej zaawansowane urządzenie medyczne do mikronakłuwania frakcyjnego skóry . Ponad milion precyzyjnych mikronakłuć w 10 minut !
Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN 4.0 jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych do naskórka i  skóry właściwej , jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta .

CO DAJE ZABIEG FRAKCYJNEGO MIKONAKŁUWANIA DERMAPEN 4.0 ?

Naturalne procesy regeneracyjne
DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej produkcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

  • stymulacja produkcji kolagenu,
  • elastyny i kwasu hialuronowego
  • stymulacja fibroblastów poprzez działanie
  • czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
  • poprawa gęstości i elastyczności
  • oraz odżywienia skóry
    
WSKAZANIA DO ZABIEGU:
Zmarszczki
Oznaki fotostarzenia skóry
Wiotka, cienka skóra
Poszarzała skóra
Skóra ze skłonnością do trądziku
Blizny potrądzikowe
Przebarwienia
Rozstępy
Łysienie
PRZEBIEG ZABIEGU
Skóra zostaje dokładnie oczyszczona i przygotowana do zabiegu. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy mikronakłuć o precyzyjnie dobranej głębokości (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm). Powstałe mikrourazy stymulują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Jednocześnie, poprzez wytworzone kanaliki aplikowane są w głąb skóry substancje czynne o właściwościach stymulujących odnowę komórkową, nawilżających, odżywczych i napinających.
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i podrażniona.
EFEKT ZABIEGU
Dermapen stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego. Wynikiem tego jest poprawa gęstości i elastyczności skóry. Już po jednym zabiegu skóra staje się odżywiona i napięta.  Spektakularne efekty w postaci wygładzenia zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień oraz spłycenia blizn i rozstępów, można zaobserwować po serii 4-6 zbiegów.
  
KOSZT ZABIEGU
Wróć do spisu treści